![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgblWq8Oi9-yXZ61fmwBzdvpeBC0XjzIWQF-wen3kiZbApTyX83vbVXX9kSmtxVfuhkWjKKidK4oRt2vWEpUAYkqwVvBdqoyqbuUqLXewLeFdY4uIPKgW7FqIcCyF_kTTWquqfVpVDpttYD/s200/logo.jpg)
Το Δικτυο Κατοίκων Ντράφι εκφραζοντας την ανησυχία των κατοίκων έθεσε με επιστολή του συγκεκριμένα ερωτήματα στις αρμόδιες δημοτικές υπηρεσίες, ερωτήματα που τέθηκαν -εν μέσω της ανασφάλειας του κύματος δασικών πυρκαγιών της Αττικής- από πλήθος κατοίκων στα τοπικά viber. Παραθετουμε την επιστολή (16 Αυγούστου) και την απάντηση του Δήμου (25 Αυγούστου) στην κρίση των Ντραφιωτών συντοπιτών μας.
Η Επιστολή του Δικτύου Κατοίκων Ντράφι:
Η Απάντηση του Δήμου στην επιστολή: