![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgblWq8Oi9-yXZ61fmwBzdvpeBC0XjzIWQF-wen3kiZbApTyX83vbVXX9kSmtxVfuhkWjKKidK4oRt2vWEpUAYkqwVvBdqoyqbuUqLXewLeFdY4uIPKgW7FqIcCyF_kTTWquqfVpVDpttYD/s200/logo.jpg)
Η εξάσκηση του εκλογικού μας δικαιώματος στον Δήμο Ραφήνας-Πικερμίου είναι θεμελιώδης προϋπόθεση προκειμένου το Ντράφι να αποτελεί σημαντική δεξαμενή ψήφων ώστε η δημοτική αρχή να δίνει την αρμόζουσα προσοχή στην περιοχή μας.
Η πιο δυνατή φωνή που μπορούμε να έχουμε είναι η ψήφος μας!
Το νομοθετικό πλαίσιο και την διαδικασία για την μεταδημότευση μπορείτε να την βρείτε εδώ:
http://www.odigostoupoliti.eu/metadimotefsi/